Przejdź do treści

CO NAS WYRÓŻNIA

Drukarnia cyfrowa dla budownictwa

Zaprojektuj, narysuj, a my wydrukujemy, złożymy, oprawimy i dostarczymy we wskazane miejsce

TERMINOWOŚĆ

To podstawa w tej branży. Wiemy, jak ważne są terminy i ile liczy się każdy dzień, dlatego punktualność to podstawa przy realizacji każdego zlecenia.

SPECJALIZACJA

Dzięki wysokiej specjalizacji usługi potrafimy odpowiedzieć na potrzeby rynku budowlanego i dostarczyć na czas oraz wskazane miejsce profesjonalnie przygotowane i opakowane wydruki.

WSPARCIE TECHNICZNE

Mamy możliwość skanowania dużych formatów oraz kopiowania archiwalnej dokumentacji budowlanej na potrzeby renowacji lub przebudowy.

NOWOCZESNOŚĆ

Drukujemy we wszelkich formatach, których oczekują od nas Zleceniodawcy. Odczytujemy pliki źródłowe ze wszystkich dostępnych programów inżynieryjnych. Przy stałej współpracy korzystamy z naszych serwerów do transferu plików.

WARTOŚCI

Jako nadrzędna wartość wyznajemy satysfakcję naszych Klientów, o którą dbamy, oferując usługi wysokiej jakości i z zachowaniem pełnej terminowości. Gotową dokumentację projektową dostarczamy we wskazane przez Klienta miejsce.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Nasze usługi to nie tylko druk, ale przede wszystkim składanie dokumentów (dzięki maszynom składamy wydrukowane projekty zgodnie ze standardami dla architektoniczno-projektowej dokumentacji). Dostępna jest oprawa miękka lub twarda.