Przejdź do treści

O NAS

Drukarnia cyfrowa dla budownictwa

Zaprojektuj, narysuj, a my wydrukujemy, złożymy, oprawimy i dostarczymy we wskazane miejsce.

HISTORIA ON TIME PRINT TO HISTORIA JEDNEJ ROZMOWY NA ZOOMIE,

W KTÓREJ BRAŁA UDZIAŁ GRUPA PRZYJACIÓŁ.​​

Spotykaliśmy się od lat i pandemia wcale tego nie zmieniła. Wspólny stół zastąpiliśmy jedynie ekranem komputera. Pandemia zmieniła jednak coś zupełnie innego – sytuację zawodową każdego z nas. Wywodzimy się ze świata reklamy, fotografii i eventów, a więc branż bezpośrednio i bardzo mocno dotkniętych kryzysem wywołanym przez koronawirusa.

W naszym gronie są także ludzie związani z drukiem i obsługą maszyn. Okazało się, że każdy z nas po trosze zna się na kolorach, papierze, formatach, projektach i drukowaniu. Izolacja, brak możliwości wykonywania dotychczasowej pracy, a także brak perspektyw na przyszłość, zmieniły nasze postrzeganie dotychczasowego życia zawodowego.

W pojedynkę byliśmy bezsilni, ale wspólnie, zamiast ograniczeń, dostrzegliśmy szansę. Wiedzieliśmy doskonale, że tylko razem możemy wykorzystać to, co zesłał los.

TAK W KRÓTKIM CZASIE POWSTAŁ ON TIME PRINT

Do nowej firmy wnieśliśmy nasze zdolności, zaangażowanie, a także wartości, którymi kierowaliśmy się w dotychczasowej pracy. Szybkość działania i punktualność, elastyczność i gotowość do pracy pod presją czasu o każdej porze dnia i nocy, indywidualne podejście do każdego klienta oraz najwyższą jakość wykonanych projektów. Tacy byliśmy dotychczas: w reklamie, fotografii, eventach.

I tak teraz działamy w ON TIME PRINT, gwarantując wysoką jakość wszelkich wydruków, dokładność, terminowość, dostępność i pełne zaangażowanie. Zapraszamy do współpracy.

Co mówią o nas Klienci

5/5

Ze współpracy z OTP jesteśmy bardzo zadowoleni – nie tylko dowożą wydruki we wskazanym i ustalonym terminie, ale słuchają uważnie potrzeb i jeżeli cokolwiek wpłynie na nieterminowe wydanie projektu – to na pewno nie załoga OTP.

ARK Studio Biuro projektowe

5/5

Całą naszą dokumentację projektową przygotowujemy przy wsparciu OTP, które dba o profesjonalne wydruki i oprawę naszych projektów. Współpracę z OTP mógłbym określić: „zawsze na czas, zawsze wysoka jakość dostawa pod drzwi”

Biuro Projektów SANMED sp. z o.o.

5/5

Nie tylko potrafią drukować i składać rysunki, ale też drukują i oprawiają fotografie, które zdobią moje realizacje.

Iga Narkiewicz – Architekt